רכישת כרטיסים

כרטיסים לרכבת המהירה SAPSAN

רוב המטיילים הישראלים הנוסעים לטיול ברוסיה עושים זאת באמצעות טיסת אל-על המקיימת טיסות סדירות למוסקבה.  הרכבת החדישה SAPSAN, הנוסעת בין מוסקבה לסנקט פטרבורג היא אמצעי התחבורה הנוח והמהיר ביותר במעבר בין שתי הערים.  כמובן שאפשר גם לטוס להמשך הטיול בסנקט פטרבורג אך רצוי לקחת בחשבון את המרחק וזמן הנסיעה אל שדות התעופה המרוחקים ממרכז המוסקבה.  לכן אנחנו ממליצים להעדיף את הרכבת, הנמצאת ממש בתוך העיר.  הנסיעה היא במושבים מסומנים מראש, המזוודות יהיו איתכם כל זמן

הנסיעה וברכבת יש גם קרון מסעדה נעים.  הרכבת המהירה תביא אתכם לסנקט םטרבורג  תוך כ-4 שעות. 

 

  • מומלץ לנסוע ברכבת הבוקר כדי שתוכלו להתרשם מהנופים הכפריים בדרך. 

  • כרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתרים השונים או באתר הרשמי של רכבת רוסיה.  http://rzd.ru/

  • הרכישה מתבצעת כמו רכישת כרטיסי טיסה אך הרוסים מאוד מקפידים על דיוק בפרטים.

  • בעונת התיירות העמוסה חשוב  לרכוש את הכרטיסים  כחודש מראש.  

  • מחירי הכרטיסים אינם אחידים ותלויים בהיצע וביקוש משתנים.     

  • אם תספקו לנו פרטי דרכון מלאים (דף ראשון סרוק)  נבצע עבורכם את רכישת הכרטיסים ישירות בקופת הרכבת, ללא צורך בחשיפת כרטיס אשראי באתר בלתי מוכר.  זוהי הרכישה הזולה והבטוחה ביותר. 

כרטיסים למשחקי כדורגל וכדורסל במוסקבה

כרטיסים למונדיאל  2018  במוסקבה

כרטיסים למופעים

האופרה, התזמורת הפילהרמונית, מופעי בלט, מופעי פולקלור וכמובן - תיאטרון בולשוי המפורסם. נשמח להזמין עבורכם כרטיסים למיטב המופעים, במיקומים מצוינים לבחירתכם ובמחירים תחרותיים

להזמנת כרטיסים >>

כרטיסים למופעי תרבות

מוסקבה היא ללא ספק בירת התרבות של רוסיה.  רק בחסות העיריה רשומים מעל 90 תיאטראות! כל ההצגות הן כמובן ברוסית, לכן רצוי לבחור במופעי מוסיקה ובלט.  במוסקבה יש 4 בתי אופרה  ובלט מצויינים אך בביקורכם במוסקבה השתדלו להגיע להופעה ב"בולשוי".

 

"הבולשוי" (הגדול)  זהו התאטרון הציבורי הראשון במוסקבה (אמצע המאה ה-18) והלהקה אוספת אליה את מיטב הכשרונות מרחבי רוסיה והעולם; רקדני בלט, נגנים ומוסיקאים.  ללהקה שני בניינים במרכז העיר,  הבמה ההיסטורית והבמה החדשה.   בשני המקומות מתקיימות הפקות מרשימות של בלטים קלאסיים ואופרות.  הבניין העתיק המשוחזר למשעי, בסגנון המאה ה-19 יעניק לכם חוויה כפולה.  זהו המקום המתאים ביותר בעולם לראות את  הבלט של צ'יקובסקי "אגם הברבורים" או אופרה קלאסית.  אולם, בגלל הפופולריות הרבה של התיאטרון יש קושי רב להשיג כרטיסים הנחטפים חודשים מראש.  כרטיסים שאפשר להשיג ברגע האחרון יהיו בדרך כלל יקרים מאוד.

מופע פולקלור KOSTROMA

המתקיים בעונת התיירות במלון קוסמוס מוסקבה הוא מופע פולקלור ססגוני בהשתתפות עשרות רקדנים וזמרים, מאות תלבושות ותפאורות מרשימות.  ההפקה  מקצועית מאוד אנרגטית ועליזה.

קולות הזהב

הרכב ווקלי קאמרי של זמרי אופרה מקצועיים בניצוחות וניהולו של מיכאיל בורטיינסקי (יהודי שמח וכשרוני).   בתכנית הלהקה מעט שירי דת, ליטורגיה רוסית,   והשאר  - שירי עם ונשמה רוסיים בעיבודים אמנותיים.   ישראלים יזהו לא מעט מהשירים ברפרטואר הלהקה ובסוף המופע כולם ישמחו להצטרף לשירה בציבור!   כל הזמרים הם סולנים מקצועיים ויעניקו לכם חוויה תרבותית ורגשית בלתי נשכחת באיכותה.  הקונצרט מתאים לכולם וגם לכאלה היודעים להעריך שירה מעולה. שני בונוסים נוספים בערב זה:

 

ביקור בגלריה לציור - הופעות הלהקה מתקיימות בגלריה לציור, כך שלפני הקונצרט אפשר להנות מהתמונות.  אולם ההופעות בגלריה בעל אקוסטיקה מצויינת.  

 

קונצרט עם ארוחת ערב - מיועד לקבוצות גדולות המזמינות מראש.

האולם על שם צ'יקובסקי

בפילהרמונית הממלכתית של מוסקבה.  מיטב מאירועי המוסיקה בבירה מתקיימים בו.

האולם הגדול של קונסרבטוריון

שבו לימד צ'יקובסקי עצמו מהווה  במה לתלמידי המוסד המהולל, לתחרויות יוקרתיות ולמיטב כוכבי המוסיקה מרוסיה והעולם.  זהו  אולם היסטורי בעל אקוסטיקה נהדרת.

אל דאגה, כדי שלא תלכו לאיבוד בכל השפע הזה אנחנו נעזור לכם!

  • נספק לכם מידע על המופעים המתוכננים בעיר.

  • נדאג לתחבורה למופע ובחזרה, ובמקרה הצורך נתלווה אליכם.

  • נשריין ונרכוש עבורכם את הכרטיסים במקומות טובים בעלות נמוכה (חשוב במיוחד בבולשוי).

תרבות היא אטרקציה במוסקבה  – אל תחמיצו!

קבל פרטים על טיול ברוסיה

ההודעה נשלחה בהצלחה