טיול בהתאמה אישית

חברת  תיירות "אלונה גולדנברג"  עוסקת בתיירות בהתאמה אישית ואנו  ומתמחים בתיירים ישראלים המגיעים לטיול במוסקבה וסנט פטרסבורג, ותופרים טיולים יחודיים על פי צרכי הלקוח.  טיול בהתאמה אישית מתאים לקבוצות פרטיות קטנות, למשפחות, לאנשי עסקים המשלבים עבודה וטיול ולכל מי שמעוניין ביחס אישי וגמישות בטיול.   

 

ניתן להזמין טיולי תמריץ וגיבוש לעובדים, טיול שורשים, סופי שובע רומנטיים לזוגות, טיול הפתעה ליום הולדת (עם שירותים משודרגים מיוחדים כמו לימוזינה), סיורי העמקה בנושאים כמו היסטוריה, יהדות, אדריכלות ואמנות.    

 

אנו משקיעים זמן וסבלנות בתכנון של הטיול שלכם לרוסיה, כי אנו מאמינים שטיול מוצלח מתחיל מתכנון מדוייק המביא בחשבון את הציפיות והצרכים שלכם.  לכן, לפני שנתחיל בתכנון הטיול נרצה להכיר אתכם ולשמוע מה הציפיות שלכם מטיול ברוסיה.  

 

כל טיול הוא קומפוזיציה חדשה אותה אנו מלחינים  יחד איתכם בהתאם לקצב והעדפות שלכם. המטרה שלנו בסיורים היא לגרום לכם לחוויה אינטלקטואלית ורגשית משמעותית לכן מדריכים שלנו  משתמשים  באמצעי המחשה יצירתיים ובלתי שגרתיים.  הימים ארוכים בקיץ הצפוני ונבלה שעות רבות יחדיו לכן, הומור, ספונטניות ומצב רוח טוב ילוו אותנו לכל אורך הדרך!

"בחזרה לברית המועצות"  סוף שבוע  מלא אדרנלין במוסקבה

מחפשים רעיון מקורי לבילוי סוף שבוע חוויתי לקבוצת חברים או נסיעת גיבוש וכייף של צוות עובדים? חבילה זאת תפורה עבורכם.  החבילה משלבת סיורים באתרים החשובים של מוסקבה, ביקור בקרמלין ומוזיאון מלחמת העולם השניה.  גולת הכותרת של החבילה ירידה למעמקי האדמה לבונקרים אטומיים אותנטיים של המלחמה הקרה  ומשחקי מלחמה בין הצוותים.  אחרי שננצח את כולם נשתה וודקה.  בערב נצא לסיור לילה במוסקבה המוארת ואחר כך נמשיך לבילוי במועדוני הלילה הסקסיים  של מוסקבה.

סוף שבוע רומנטי במוסקבה

האורות הקסומים, המופעים המרשימים, הגנים המטופחים, המסעדות המצויינות וגם מרכזי הקניות הגדולים. כל אלה מזמינים אתכם לחוויה רומנטית יוצאת דופן במוסקבה!

מוסקבה למשפחות

כרכרות קסומות מהאגדות, מסעות בזמן ואל החלל ומנהרות מתחת לאדמה, מוזיאונים ופארקי שעשועים - במוסקבה תמצאו אינספור דרכים ליהנות עם כל המשפחה!

קבל פרטים על טיול ברוסיה

ההודעה נשלחה בהצלחה