מוסקבה וסרגייב פוסאד - 5 ימים

יום 1

נחיתה בשדה התעופה במוסקבה, בשעות הבוקר ונסיעה למוסקבה העיר,  עיר הבירה המרהיבה של רוסיה.

מוסקבה תיירות

טיול במוסקבה, נתחיל מביקור ראשון בכיכר האדומה.  נבקר בקתדרלת  וואסילי המבורך (ס. באזיל),  היא כנסיית הבצלים הצבעוניים וסימלה המפורסם  ביותר של מוסקבה. נראה את המאוזוליאום של לנין, שגופתו עדיין מוצגת בו לראווה. בהמשך הסיור הפאנורמי נראה את מצודת הקרמלין, הגשרים מעל נהר מוסקבה, תיאטרון הבולשוי, מלון מטרופול, בית הכנסת הגדול "כוראל" סיפורה של הקהילה היהודית במוסקבה, המאבק לעליה "שלח את עמי"  והקהילה היום,  בניין ה-  ק.ג.ב ועוד...

 19:00  נגיע למלון לקבלת חדרים וארוחת ערב במסעדה רוסית.

סיור פאנורמי פניני מוסקבה

יום 2

09:00  יציאה מהמלון (טיול ברגל משולב מטרו – הרכבת התחתית של מוסקבה).   

אחר הצהריים נטייל במדרחוב האמנים המפורסם של מוסקבה. ברחוב סוררת אווירה צעירה ותוססת והוא משופע בחנויות מזכרות ובתי קפה.נעצור להפסקת צהריים קצרה  במרכז הקניות ההיסטורי של מוסקבה – ג.ו.ם.   

הקרמלין

חבילות למוסקבה

נבקר בקרמלין, המבצר של מוסקבה, מושבם של הצארים ומרכז השלטון של רוסיה המודרנית. טיול במוסקבה חייב לכלול אתר זה!  הקרמלין הוא מבצר מהמאה ה-15, הגדול והמרשים ביותר באירופה  ונמצא ברשימת אתרי מורשת של אירגון אונסקו.  נתחיל את הסיור בהנשקייה, מוזיאון  אוצרות הצארים ובו חפצי צורפות, בגדים מלכותיים, כרכרות כתרים ותכשיטים של שליטי רוסיה החל מהמאה ה-12 ועד המאה ה-20, כולל אוסף מרהיב של ביצי פברג'ה.  נמשיך את הסיור בקתדרלות  ההכתרה והקבורה ונראה את התותח שלא ירה והפעמון הגדול בעולם, שלא צלצל מעולם... אחרי ביקור נינוח בגן הנסתר, הפורח תמיד  נצא אל הכיכר האדומה.

נעצור להפסקת צהריים קצרה  במרכז הקניות ההיסטורי של מוסקבה – ג.ו.ם.   

מדרחוב ארבט

מוסקבה תמונות
מוסקבה תמונות

press to zoom
מוסקבה אטרקציות
מוסקבה אטרקציות

press to zoom
טיולים מאורגנים לרוסיה
טיולים מאורגנים לרוסיה

press to zoom
מוסקבה תמונות
מוסקבה תמונות

press to zoom
1/8

טברסקייה ומדרחוב קוזנצקי מוסט

לטייל במוסקבה

 זהו סיור מאוד חווייתי בנקודות תצפית יפות במוסקבה המוארת באור יקרות בלילה:  גשרים מעל  הקרמלין,7 האחיות – רבי הקומות המרשימים של סטלין,  האוניברסיטה, ותצפית על מוסקבה מהרי הדרורים, באגם הברבורים הרומנטי של מנזר נובודביצ'י נהנה מנוף קסום שהיווה השראה לצ'יקובסקי.  נמשיך את הסיור לתצפית מרשימה של הסיטי של מוסקבה, הפתעות ברחוב טברסקייה וסיום בכיכר האדומה הקסומה במיוחד בשעות הלילה.  הסיור כולל כיבוד קל והמון מצב רוח רוסי בעיר הבירה התוססת שאינה ישנה מעולם!

המשך הסיור במרכז העיר ברחוב  טברסקייה ומדרחוב קוזנצקי מוסט. נגלה יחד סודות והפתעות יפות  בסימטאותיה הנסתרות של העיר. 

יום 3

טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן לרוסיה

press to zoom
טיולים לרוסיה
טיולים לרוסיה

press to zoom
חבילת נופש למוסקבה
חבילת נופש למוסקבה

press to zoom
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן לרוסיה

press to zoom
1/6

סיור בתחנות היפות של המטרו

הסיור במטרו הוא מסע אל ברית המועצות הנעלמה...זהו "מוזיאון" אדריכלות, עיצוב, פרופוגנדה קומוניסטית  והיסטוריה מתחת לאדמה. מוזאיקות, נברשות ענק מבריקות, פסלי ברונזה של גיבורי תרבות  וויטרג'ים, כולם בסגנון עיצוב של האימפריה של סטלין.   במטרו של מוסקבה תחושו את קצב העיר ואת ליבו הפועם של המטרופולין הענק.  טיול במוסקבה  לא יהיה שלם ללא סיור במטרו!   

תיאטרון בולשוי

ערב:   בלט בבולשוי  או  הרכב קולי אקפלה "קולות"  (אפשרי לשלב עם ארוחת ערב).

יום 4

20:00   טיול במוסקבה הלילית "אורות הכרך"  (במכונית)

10:00  יציאה לסיור ברגל ובמטרו

מוסקבה למטייל

מעבר לנהר מוסקבה:  גלריה  על שם טרייטיאקוב, מוזיאון אמנות רוסית

סיור מודרך באחת הגלריות החשובות והיפות ברוסיה.  נשמע על תרבות והיסטוריה רוסית באמצעות תמונותיהם של מיטב ציירי רוסיה מהמאה ה-12 ועד המאה ה-20.  אם אתם חובבי אמנות מודרנית ואוונגרד של המאה ה-20 ניתן לסייר באגף החדש של הגלריה.

 אחרי הביקור במוזיאון  נעלה אל  גשר החתונות, באווירה שמחה של זוגות נישאים המשליכים לנהר  מפתחות למנעולי האהבה שלהם, לצלילי אקורדיון ומצהלות השושבינים השתויים...

טיול במוסקבה

סיור בבית העלמין לגדולי האומה נובודביצ'י

זהו בית קברות יפה וציורי, עם שפע של פסלים ומצבות מעוצבות.  נראה את קבריהם של הנשיא ילצין, חרושצ'וב, גרומיקו, צ'כוב, בולגקוב, גוגול, פרוקופייב, שוסטקוביץ'  ורבים אחרים.  הסיור חוויתי  ומלווה בטקסטים ומוסיקה.   

09:30  יציאה לסיור במכונית/אוטובוס. 

טיול במוסקבה

מוזיאון פנורמת קרב בורודינו

תמונת ענק של 360 מעלות המתארת את הקרב בין צבא נפוליאון ורוסיה ב-1812.  נשמע על הפלישה של נפוליאון לרוסיה וסופו המר...

טיולים מאורגנים למוסקבה

ערב:  מופע פולקלור ססגוני הכולל ריקודים, שירה, עשרות משתתפים, תלבושות ותפאורות מתחלפות (מלון קוסמוס מוסקבה).   

מוסקבה אטרקציות

מלחמות ונצחונות 

נבקר בקתדרלה הראשית של רוסיה  "הגואל", והכנסיה הפראבוסלבית הגדולה בעולם.  נשמע את סיפור הקמתה במאה ה-19.   בימי א' וחגים מתקיימת בכנסיה תפילה חגיגית בהשתתפות המקהלה הייצוגית – חוויה אמיתית למטייל במוסקבה ביום ראשון.  נמשיך לגשר הפטריארך לתצפית יפה על נהר מוסקבה והאנדרטה הענקית לכבודו של פטר הגדול.

מוסקבה טיול

פארק הניצחון  

המוקדש לניצחון של ברית המועצות על גרמניה הנאצית.   נבקר במוזיאון הגדול ביותר ברוסיה העוסק  במלחמה הפטריוטית הגדולה (1941-45). נראה את האנדרטה המרגשת "טרגדיית העמים", ציורי דיאורמה גדולים המתארים  את האירועיים הדרמטיים והחשובים במלחמה (מוסקבה, מצור על לנינגר, סטלינגרד), היכל השמות והתהילה  ונסיים את הביקור על יד אובליסק הניצחון!

יום 5

מוסקבה תיירות
מוסקבה תיירות

press to zoom
טיול ברוסיה
טיול ברוסיה

press to zoom
מוסקבה אטרקציות
מוסקבה אטרקציות

press to zoom
מוסקבה תיירות
מוסקבה תיירות

press to zoom
1/7

09:00  יציאה במכונית/אוטובוס  טבעת הזהב והחוויה הכפרית 

סרגייב פוסאד (זגורסק) 

ביקור בכפר רוסי – אירוח חם בביתו של אנטולי.   שתיית תה, מרקחות  ופירות יער מגידולי הבית  (בעונה). למיטיבי לכת בתרבות השתיה הרוסית -  טעימות וודקה ומשקאות אלכוהוליים ביתיים... 

ביקור בעיירה סרגייב פוסאד ובמנזר השילוש,  האתר הקדוש ביותר לרוסים נוצרים אורתודוכסים.  המקום הינו מרכז חשוב להכשרת אנשי דת,  ומקום עליה לרגל לקברו של הנזיר הקדוש סרגי.  נעלה לקברו של הקדוש ונהנה משירת הנשים המבכות את הנזיר סרגיי ונחווה את האווירה המכשפת במקום.  נתרענן במי המעיין הקדוש, המיחסים לו כוחות מרפא. 

 העיירה היא מרכז של תעשיית צעצועי עץ ועל יד חומות המנזר נוכל לשוטט בין הדוכנים ולרכוש מטריושקות (בבושקות) מתוצרת מקומית.  נעלה לתצפית יפה מעל המנזר העתיק, בעל שפע כיפות זהב וכנסיות צבעוניות ומגולפות באבן. 

בדרך למוסקבה נעבור באזורים הכפריים ונעשה הפסקת צהריים בפונדק דרכים ביער. 

19:00  חזרה למלון ויציאה לערב בילוי במרכז העיר.

יום 6

בבוקר  Check out  .  העברה לשדה התעופה בחזרה לארץ.    

טיולים אחרים

טיולים לסנט פטרסבורג
טיול מאורגן לסן פטרסבורג

קבל פרטים על טיול ברוסיה

ההודעה נשלחה בהצלחה