תוצאות חיפוש

"בחזרה לברית המועצות"  סוף שבוע  מלא אדרנלין במוסקבה

מחפשים רעיון מקורי לבילוי סוף שבוע חוויתי לקבוצת חברים או נסיעת גיבוש וכייף של צוות עובדים? חבילה זאת תפורה עבורכם.  החבילה משלבת סיורים באתרים החשובים של מוסקבה, ביקור בקרמלין ומוזיאון מלחמת העולם השניה.  גולת הכותרת של החבילה ירידה למעמקי האדמה לבונקרים אטומיים אותנטיים של המלחמה הקרה  ומשחקי מלחמה בין הצוותים.  אחרי שננצח את כולם נשתה וודקה.  בערב נצא לסיור לילה במוסקבה המוארת ואחר כך נמשיך לבילוי במועדוני הלילה הסקסיים  של מוסקבה.

סוף שבוע רומנטי במוסקבה

האורות הקסומים, המופעים המרשימים, הגנים המטופחים, המסעדות המצויינות וגם מרכזי הקניות הגדולים. כל אלה מזמינים אתכם לחוויה רומנטית יוצאת דופן במוסקבה!

מוסקבה למשפחות

כרכרות קסומות מהאגדות, מסעות בזמן ואל החלל ומנהרות מתחת לאדמה, מוזיאונים ופארקי שעשועים - במוסקבה תמצאו אינספור דרכים ליהנות עם כל המשפחה!

מוסקבה וסרגייב פוסאד (5 ימים)

מסע מרתק שמתחיל בבירה התוססת של ימינו וממשיך אל עבר ההיסטוריה הרוסית, בערים שכל אחת מהן היא מוזיאון בפני עצמו ובכפרים קטנים המשמרים את רוח "הימים ההם"

רוסיה הקלאסית:  מוסקבה  וסנקט פטרבורג (9 ימים)

המיזוג המושלם של עוצמה ופאר, תרבות והיסטוריה. בטיול נבקר בעשרות אתרים – ממצודת הקרמלין ותיאטרון בולשוי ועד ארמיטג' וגני פטרהוף המפורסמים.

רוסיה הקלאסית:  מוסקבה וסנקט פטרבורג  כולל ערי "טבעת הזהב" והכפר הרוסי (11 ימים)

המיזוג המושלם של עוצמה ופאר, תרבות והיסטוריה. בטיול נבקר בעשרות אתרים – ממצודת הקרמלין ותיאטרון בולשוי, דרך כפרים ומנזרים ציוריים ועד מוזיאון ארמיטג' וגני פטרהוף המפורסמים.

צרו איתנו קשר

Отлично! Сообщение получено.