אלונה גולדנברג

מי אנחנו

חברת התיירות והנסיעות "אלונה גולדנברג", מתמחה בטיולים מאורגנים במוסקבה, סנקט פטרבורג  וביעדים נוספים ברוסיה, ובמתן שירותי קרקע לקבוצות, לתיירים פרטיים ולאנשי עסקים במוסקבה. אנו מתמקדים בטיולים ברוסיה בלבד ופונים לקהל הישראלי בלבד, מתוך רצון להציע חוויה מושלמת והתאמה מקסימלית של הטיולים לאופי המשתתפים.

החברה הוקמה בשנת 2009, ומאז צברנו נסיון רב בהדרכת תיירים ישראלים ואירגון של טיולים ברוסיה.

אנו מציעים טיולים מאורגנים ברוסיה לקבוצות וכן טיולים "לפי מידה" המותאמים אישית למשפחות ולמטיילים בודדים.

האחריות שלנו

הדבר החשוב לנו ביותר הוא הביטחון האישי והשקט הנפשי שלכם. חברתנו הינה החברה היחידה הרשומה ברוסיה (כחברה בע"מ) המספקת שירותי קרקע מלאים והדרכה לתיירים ישראלים בלבד.  כל המדריכים הינם מקומיים המוסמכים להדריך וללוות קבוצות ברוסיה, וצוות המשרד פועל בהתאם לכל החוקים והתקנות הנהוגים כאן. אתם יכולים לנסוע בבטחה ולדעת שבכל רגע נתון יש כתובת לפניות שלכם.

השירות שלנו

אנו מקפידים על חוויה של "טיולי בוטיק" ועל יחס אישי וקרוב לכל מטייל, מרגע הפניה, דרך התכנון המשותף, ההזמנה ועד לחזרה הביתה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה ולבצע את כל הסידורים כדי שלכם יהיה פנאי ליהנות מכל רגע בטיול. המיקוד ברוסיה ובתיירות נכנסת מישראל בלבד מאפשר לנו להיות כאן בשבילכם ב-100%.

החזון שלנו

  • לחשוף כמה שיותר מטיילים מהארץ לאוצרותיה של רוסיה, לאתרים המרהיבים שבה ולתרבות ההיסטורית שלה.

  • להעניק לכל תייר מישראל הרגשה של בית וחוויה בלתי נשכחת.

  • לספק אלטרנטיבה לאנשי עסקים ונוסעים פרטיים העוצרים לחניית ביניים, קונקשן במוסקבה.

  • להעניק לכל מבקר שירות מלא ומקיף, מא' ועד ת'.

  • לגרום למטייל לפענח את סוד הנשמה הרוסית ולהתקרב אל המציאות המקומית היומיומית.

 

וקצת עליי - אלונה גולדנברג

נולדתי בברית המועצות, עליתי לישראל וחייתי בה כ-30 שנה. בשנת 2002 חזרתי לרוסיה ומצאתי בה את שתי האהבות הגדולות שלי: אישי האהוב ו... רוסיה. החיבור לרוסיה הביא אותי לעולם הדרכת התיירים, שהתחילה כתחביב והתפתחה לעיסוק מקצועי.  עברתי קורסים מקצועיים וקיבלתי הסמכה להדרכת תייריים מטעם איגוד המדריכים של מוסקבה.

לאורך שנותיי כאן הדרכתי מאות קבוצות של תיירים מישראל, בגילאים שונים ובהיקפים שונים - מקבוצות גדולות ועד מטיילים בודדים. עם השנים גדל "סל השירותים" ואתו התפתחה החברה.

כיום מעסיקה החברה שבראשה אני עומדת מדריכים, נהגים, אנשי שטח מקומיים וצוות משרד האמון על ביצוע הזמנות בבתי מלון ובאתרים שונים, ועל כלל התיאומים בטיולים השונים. לכל אחד מאנשי הצוות אני מנחילה את הרוח שהובילה אותי לבחור בעולם התיירות: אהבה אמיתית לרוסיה ולמוסקבה, וגישה ההופכת כל טיול או סיור לחוויה רגשית ואינטלקטואלית.

אני מזמינה גם אתכם לבוא, לבקר ולהתחבר ללב הרוסי - בראש ישראלי!

קבל פרטים על טיול ברוסיה

ההודעה נשלחה בהצלחה